Skip to content

Fotowoltaika Śląskie

Czy interesuje Ciebie fotowoltaika? Jeśli tak to dobrze trafiłeś.

Czy fotowoltaika się opłaca? Tak, ale nie zawsze!

Darmowa analiza opłacalności Chcesz wiedzieć czy się opłaca?

Darmowa porada Chcesz porozmawiać?

Potrzebujesz dobrać moc instalacji? Na pewno doradzimy. Montowaliśmy instalacje o mocach od 3kW do 200kW

Przykładowe instalacje fotowoltaiczne wykonane u naszych kontrahentów

Zależy Ci na sprawdzonej firmie? Tak o nas piszą nasi klienci.

Nie czekaj! Z nami zyskasz więcej!

Masz pytania? Napisz na pewno pomożemy.

Nie wiesz od czego zacząć? Umów się na bezpłatne spotkanie.

Potrzebujesz pomocy przy formalnościach? Pomożemy Ci na każdym kroku.

  Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U.2018 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. TAKNIE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną. TAKNIE

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. TAKNIE

  Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

  Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. z siedzibą przy ul. Hagera 14a, 41-800 Zabrze

  Pełnomocnik ds. ochrony danych osobowych: dane kontaktowe: e-mail: [email protected], telefon: 32/271-40-19 wew. 107, kontakt listowny: ul. Hagera 14a, 41-800 Zabrze

  Zebrane dane będą przechowywane do:
  1. Zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych przez w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy: do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych: do czasu wycofania zgody.
  3. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną: do czasu wycofania zgody.
  4. Zgoda się na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej: do czasu wycofania zgody.

  Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

  Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany profilowane.

  Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być firmy informatyczne realizujące usługi na nasze zlecenie w zakresie prowadzenia strony internetowej.