Skip to content

Fotowoltaika dla firmy

Czy interesuje Ciebie fotowoltaika? Jeśli tak to dobrze trafiłeś.

Czy fotowoltaika w firmie się opłaca? Tak, ale nie zawsze!

Darmowa analiza opłacalności Chcesz wiedzieć czy się opłaca?

Darmowa porada Chcesz porozmawiać?

Potrzebujesz dobrać moc instalacji? Tak, doradzimy. Montowaliśmy instalacje o mocach od 3kW do 200kW

Przykładowe instalacje fotowoltaiczne wykonane u naszych kontrahentów

Zależy Ci na sprawdzonej firmie? Tak o nas piszą nasi klienci.

Nie czeka! Z nami zyskasz więcej!

Potrzebujesz wyceny? Nasz specjalista na pewno Ci pomoże.

Nie wiesz od czego zacząć? Porozmawiaj z naszym ekspertem.

Potrzebujesz pomocy przy formalnościach? Pomożemy Ci na każdym krok.

  Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U.2018 poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. TAKNIE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną. TAKNIE

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. TAKNIE

  Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

  Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. z siedzibą przy ul. Hagera 14a, 41-800 Zabrze

  Pełnomocnik ds. ochrony danych osobowych: dane kontaktowe: e-mail: [email protected], telefon: 32/271-40-19 wew. 107, kontakt listowny: ul. Hagera 14a, 41-800 Zabrze

  Zebrane dane będą przechowywane do:
  1. Zgoda na przetwarzanie podanych danych osobowych przez w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy: do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych: do czasu wycofania zgody.
  3. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną: do czasu wycofania zgody.
  4. Zgoda się na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej: do czasu wycofania zgody.

  Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

  Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany profilowane.

  Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być firmy informatyczne realizujące usługi na nasze zlecenie w zakresie prowadzenia strony internetowej.